İPTAL-İADE-DEĞİŞİM

 

1. www.nomarc.com.tr adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması ve fatura ibrazı şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN"dür.

2. Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü tarafımıza gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretiniz tarafınızdan karşılanmaktadır. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

3. Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri tarafınızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüz size gönderilirken de kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

4. Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı alındıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilmektedir.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale/eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargolarımız ile gönderim sağlayabilirsiniz.

- Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız içerideki bakiyenizden düşülecektir.

5. İndirimdekiler kategorimiz ve promosyonlu ürünler kampanyalarımızdan yapılan alışverişlerde yalnızca değişim yapabilirsiniz, bu kapsamlarda iademiz mevcut değildir.

6. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa kargo ücreti, iade edilecek ürün bedelinden düşülür.

* DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

* DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ ARAS KARGO İLE GÖNDERİM YAPILMASI GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

*ARAS KARGO DEĞİŞİM/İADE KODUMUZ: 2102654551344

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR