HAKKIMIZDA

 

NOMARC, sokak modasının özgün ve dinamik ruhunu yansıtan erkek giyiminde bir markadır. 2020 yılında kurulan NOMARC, gençlerin tarzlarını ifade etmelerine ve özgünlüklerini vurgulamalarına olanak tanır. Sokak kültürünün enerjisini ve özgürlüğünü temsil eden markamız, herkesin kendi hikayesini anlatmasına ve tarzını göstermesine olanak sağlar.

Erkek giyim sektöründe hizmet veren NOMARC, 2021 yılında e-ticaret dünyasına adım atarak online satışlara başlamıştır. Marka altında tüketicilere en kaliteli kumaşları sunmak amacıyla imalat sürecine de başlamış bulunmaktadır.

Moda yolculuğumuzda, sadece giyim ürünleri sunan bir marka olmanın ötesine geçerek, gençlerin tarzlarını keşfetmelerine ve kendilerini ifade etmelerine olanak tanımak en büyük hedefimizdir. Ürün yelpazemiz, sokak modasının ruhunu taşıyan oversize ve basic parçalardan oluşurken, minimalist tasarım anlayışımız, kim olduğunuzu ve tarzınızı nasıl ifade ettiğinizi ön plana çıkarır.

NOMARC olarak, müşterilerimize en iyi kaliteyi ve en son trendleri sunmayı amaçlıyoruz. Kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımızla müşterilerimizin beğenisini kazanıyor ve onların tarzlarını güçlendirmeye, aynı zamanda sokak modasının öncüsü olarak, herkesin kendi hikayesini anlatmasına ve tarzını göstermesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

NOMARC ailesine katılarak, sokak modasının enerjisini ve özgünlüğünü keşfedin. Tarzınızı ifade etmenin ve hayatınıza renk katmanın en iyi yolunu bulun. Biz, sizin tarzınızı destekliyor ve sizi ilham verici bir moda yolculuğuna davet ediyoruz. Kendimize devamlı daha ilerici ve daha büyük hedefler koyarak emin adımlarla ilerleyerek, mağazamızı büyütmek ve online pazarda daha iyi konumlanarak erkek giyim sektöründe markalaşmak hedefiyle gerekli yatırımları yapmaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR